کاهش نویز در 3 سطح

از بین بردن نویز به صورت کاملا یکپارچه در سمعک های پرسنا صورت می گیرد در حالی که ممکن است شما اصلا متوجه این اتفاق نشوید .این سطوح متفاوت عبارتند از :

1. نویزهای دائمی: مانند صدای فن کامپیوتر یا صدای وزوزهای مداومی که از یخچال شنیده می شود .
2. نویز های بین گفتار: کاهش نویز بین فاصله ایی که در هنگام صحبت کردن به وجود می آید .
3. نویز های ناگهانی: هنگامی که صداهای بلند ناگهانی به وجود می آیند ، به سرعت بهره کاهش می یابد تا از ناراحتی و آسیب جلوگیری شود.

محافظ فیدبک

دیگر نگران سوت زدن سمعک خود نباشید.محافظ فیدبک پرسنا ترس از خجالت زده شدن را از زندگی شما پاک می کند . تمام محصولات ما تا آخرین حد ممکن توانایی حذف فیدبک را دارند.محافظ فیدبک به صورت فعال فیدبک را از بین می برد یعنی فیدبک را شناسایی کرده و آن را دنبال می کند و نابود می سازد. و این کار را در طیف وسیعی از فرکانس ها انجام می دهد.

مدار تقویت گفتار

گفتار سیگنال پیچیده ای است که به طور مداوم در حال تغییر می باشد و دامنه وسیعی از فرکانس ها را در خود جای داده است. آیا به دنبال سمعکی هستید که بتواند همراه با این تغییرات پیش برود؟ مدار تقویت گفتار، از سیستم فشرده سازی ای استفاده می کند که به وسیله آن شما می توانید به صداهای بم و زیر و کم و زیاد به راحتی در طول یک مکالمه گوش دهید .
تغییرات ناگهانی که در سطوح سیگنال به وجود می آید به صورت خودکار توسط ریز پردازنده هایی که وجود دارند تنظیم می شوند. بنابراین نیازی نیست که به طور مداوم ولوم سمعک را کنترل کنید .
موفقیتی که در این سیستم های اتوماتیک وجود دارد باعث شده است که سمعک های خانواده EVOK کنترل دستی نداشته باشند . ما می خواهیم که شما همواره در مکالمات به راحتی شرکت کنید و هیچ وقت صداها را کم یا زیاد نشنوید.

سیستم میکروفون متمرکز

میکروفن های جهت دار سطح گیرایی و درک را با استفاده از گوش دادن به صدای محیطی و اطراف بهبود می بخشند. سمعک های پرسنا در زمان نیاز به صورت خودکار به این حالت تغییر می کنند. برای کمک به بهبود فهم صدا در نویز تمرکز اولیه سمعک به روی دریافت گفتار در میان نویز هاست .

ثبت اطلاعات

ثبت اطلاعات یک ابزار مشاوره برای متخصصان فیتینگ سمعک است که به معاینه بیمار و استفاده از بهترین امکانات برای بیمار کمک می کند. اطلاعاتی که ثبت می شوند شامل موارد زیر می باشند :
• مدت زمانی که از سمعک استفاده شده است .
• تغییرات حافظه: چقدر از هر برنامه استفاده شده است .
• مقدار باتری: زمان مصرف باتری را نشان می دهد.

پوسته مقاوم در برابر رطوبت و چربی

طراحی شده برای زندگی!
پوسته Hydroguard باعث به وجود آمدن حفاظی بسیار موثر برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به درون سمعک می شود. به دو روش محافظت صورت میگیرد, بعضی از پوسته ها ضد رطوبت و چربی هستند و در بعضی مدل ها هم محل قرارگیری میکروفون به گونه ای است که باعث می شود آسیب پذیری سمعک در موقعیت های مختلف کم شود. محافظت های بیشتر شامل یک پوشش مقاوم در برابر رطوبت برای حفاظت از مدارات داخلی می باشند. این ها تدابیری است که Persona medical برای افزایش طول عمر سمعک اندیشیده است .

Telesolution

سمعک های پرسنا به قابلیت Telesolution اتوماتیک مجهز شده اند که توانایی سوییچ شدن بر روی حالت تلفن و اعمال مناسب ترین تنظیمات برای شنیدن صدا است که باعث مکالمه ای راحت و روان می شود. لذت ارتباط با عزیزان راه دور خود را، دوباره تجربه کنید.